Kapat

Android Sistemli Akıllı Aynasız Fotoğraf Makinesi: Yongnuo YN450

Anasayfa
Teknoloji Android Sistemli Akıllı Aynasız Fotoğraf Makinesi: Yongnuo YN450
Bu aynasız kamera Android'i çalıştırır ve Canon lensleriyle çalışır

Kameralar teknolojik açıdan gittikçe gelişiyor. Hatta bazı şirketler, dev dokunmatik ekranlarla, Adobe Lightroom yazılımını birleştirerek kullanıcılara güzel bir deneyim yaşatıyor.

Bu noktada, 5 inçlik dokunmatik ekranı üzerinde Nougat’ı  çalıştıran akıllı fotoğraf makinesı tanıtıldı.

İnce yapısıyla RAW desteği de bulunan makine, 16 megapiksellik Four Thirds sensörü ile 30 fps’de 4K video (Canon EF lens uyumluluğu) desteği sunuyor.

Herhangi bir Android telefondan beklenen bir dizi donanım da de bulunmakta.4G ve Wi-Fi desteği, sekiz çekirdekli Qualcomm işlemci, 3GB RAM, 32GB depolama alanı (toplam 64GB’a kadar genişletilebilir), 4.000mAh pil ve arka tarafta bulunan 8 megapiksellik video kamera bunlardan sadece birkaçı. Hatta Yongnuo, çoğu Android telefonda bulunan bir kulaklık jakını bile makineye eklemiş.

Herşeye rağmen cihaz hakkında henüz bilmediğimiz bir çok şey var. Android’i yalnızca bir yazılım tabanı olarak kullanıp kullanmayacağı , fiyatlandırma ve çıkış tarihi havada. Yongnuo’nun henüz ismi de kesinleşmedi; Şirket, Facebook sayfasında “YN450” den daha iyi bir isim bulmak için bir de yarışma düzenliyor. Bu işin en kolay kısmı olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER