Kapat

Avengers Endgame Türkiye listesinde hızla yükseliyor

Anasayfa
Sinema Avengers Endgame Türkiye listesinde hızla yükseliyor

25 Nisan Perşembe günü dünya genelinde ön satış ile vizyona giren , pek çok ülkede ve dünya genelinde rekorlar kırmaya da devam ediyor. Bununla birlikte filmin ülkemizdeki seyirci sayısı da yükselmeye devam ediyor. Avengers Endgame sıralamasında hızla yükselmeye devam ediyor. Son gelişmeler ve detaylar haberimizde.

Avengers Endgame Türkiye’de en çok izlenen beşinci yabancı film oldu!

8 Mayıs itibariyle Türkiye’de 2 milyon 116 bin izleyiciye ulaşan film, ülkemizde yaklaşık 38 milyon 295 bin TL hasılat elde etmiş durumda. Hala sinemalarda gösterime devam eden filmin, izleyici sayısı da yükselmeye devam ediyor. Ülkemizde de bazı rekorlara imza atan film, izleyici sıralaması açısından da hızla yükselmeye devam ediyor.

Avengers Endgame, güncel izleyici sayısı ile ülkemizde en çok izlenen beşinci yabancı film sıralamasını kaptı. Bununla birlikte filmin önünde sırasıyla Avatar, Hızlı ve Öfkeli 8, Titanik ve Hızlı ve Öfkeli 7 gibi filmler bulunuyor. Listenin başında bulunan Hızlı ve Öfkeli 7 ile arasında yaklaşık 850 bin izleyici farkı bulunduğunu söyleyebiliriz. Henüz ikinci haftasında bulunan filmin, ilk sıraya yerleşme olasılığının bulunduğunu söyleyebiliriz.

IMDb sıralamasında son durumlar nasıl?

Vizyona ilk girdiği sırada IMDb sıralamasında üçüncü sıralara kadar yükselen film, şu an ise 8,8 puanla birlikte on ikinci sırada bulunuyor.

Az önce de bahsettiğimiz gibi film henüz ikinci haftasında bulunuyor. Bu açıdan baktığımızda ilerleyen haftalarda pek çok yeni başarıya imza atması hala mümkün.

 

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER