Kapat

Efsanevi Lost dizisi geri dönüyor!

Anasayfa
Sinema Efsanevi Lost dizisi geri dönüyor!

hayranlarına müjdeli bir haberimiz var. Bir dönem ortalığı kasıp kavuran Lost yeninden ekranlara dönebilir.

Lost dizisi mi ?

ABC Entertainment Başkanı Karey Burke bugün gazetecilere vermiş olduğu bir demeçte, 2004-2010 yılları arısında tüm dünyayı kasıp kavuran Lost dizisini yeniden başlatmaya istekli olduğunu belirtti.

Efsanevi diziyi yeniden başlatmak için oldukça istekli olan  Karey Burke ”Geceleri yatmaya gittiğimde hayal ettiğim tek şey” açıklamasıyla dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Şöyle bir baktığımızda, ABC’nin daha önceden de birçok efsanevi dizisi yeniden başlatmıştı. Şimdi de, şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda ABC’nin yakın zaman içerisinde Bewitched dizisini de yeninden başlatabileceği ortaya çıktı. Bununla beraber, Designing Women  içinde bir devam projesi üzerinde çalışan ABC, görünen o ki yeniden seyircileri ekran başına bağlamak istiyor.

Lost dizisi

Söz konusu efsanevi diziye gelecek olursak şimdilik bu durumun oldukça zor olduğunu belirtelim. Lost dizisinin yapımında yer alan birçok kişi yüksek profilli projelerde yer alıyor.

Bu yüzden dolayı şimdilik yapımcıların böyle bir projeye yönelmesi imkansız gibi duruyor. Ancak, ABC başkanının istekli tavrını da göz önünde bulunduracak olursak, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde söz konusu dizi ile yeniden bir araya gelebiliriz.

Oldukça başarılı geçen altı sezonda toplamda 11 Emmy ödülü kazanan ABC yapımı dizi, 2010 yılında efsanevi bir final ile aramızdan ayrılmıştı.

Peki, siz halen birçok kesim tarafından tartışmalara konu olan dizinin geri dönme ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi hemen aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER