Kapat

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Facetune 2

Anasayfa
Mobil En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Facetune 2

Birçoğumuzun beğenerek kullandığı fotoğraf düzenleme uygulaması Facetune, yenilenmiş versiyonu ile kullanıcılara sunuldu.

İlk olarak 2013 yılında iOS platformuna adım atan Facetune, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüş ve kısa zaman sonra Android platformuna da adım atmıştı. Bu kez ise Facetune 2 yenilenmiş hali ile kullanıcılara sunuldu. Yine ilk olarak iOS platformu için sunulan Facetune 2 yeni özellikleri ile kullanıcıları kendine hayran bırakacak. Artık Facetune 2 yardımıyla fotoğraf düzenlemenin yanı sıra filtreleri de kullanarak fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz.

android-facetune-app-uygulama

Şunu da belirtelim, Facetune 2’de belirli özellikleri kullanmak için ek olarak ücret ödemeniz gerekmekte.

Maalesef Facetune 2’nin Android için ne zaman kullanıma sunulacağı henüz tam olarak bilinmemekte. Facetune 2 yardımıyla fotoğraflarınızda bir takım düzenlemeler yapabilirsiniz. Bunlara örnek olarak göz renginizi değiştirebilir, parlayan gözleri ortadan kaldırabilir, HDR renkler kullanarak daha renkli tonlarda fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca bayanlar filtre yardımıyla makyaj etkisi yaratacak fotoğraflar hazırlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER