Kapat

Facebook Messenger Karanlık Mod özelliğini test ediyor!

Anasayfa
Sosyal Medya Facebook Messenger Karanlık Mod özelliğini test ediyor!

kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bugünkü gelişmeye göre, Facebook Messenger uzunca bir süre kullanıcılar tarafından merakla beklenen özelliğini bazı ülkelerde test etmeye başladı. İşte, Facebook Messenger Karanlık Mod ile böyle görünüyor!

 

Facebook Messenger Karanlık Mod özelliği test edilmeye başlandı!

Jane Manchun Wong Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklama ile birlikte Facebook Messenger’ın Android versiyonu için karanlık modun test edildiğini müjdeledi.

Henüz geliştirilme aşamasında olan karanlık tema ile birlikte Facebook, Messenger uygulamasını karanlık ortamlarda kullanılmasını daha da kolay hale getirecek. Bu mod sayesinde gece karanlığında hem ekranın parlaması ile gözlerimiz yorulmayacak, hemde pil kullanımı daha da azaltılacak.

Şimdilik karanlık temanın hangi ülkelerdeki kullanıcıların huzuruna sunulduğu bilinmese de Facebook’un, söz konusu bu özelliğini kısa süre içerisinde tüm dünyada ve ülkemizde de kullanıma sunması bekleniyor.

Facebook Messenger karanlık mod

Henüz şirket yetkilileri tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Facebook’un, karanlık tema ile birlikte ayrıca uygulamanın arayüzünde yapmış olduğu bazı değişikliklerde dikkatlerden kaçmıyor.

Yapılan değişiklik ile birlikte Messenger uygulamasının sekme sayısını azaltan sosyal medya devi, kullanıcılarına kullanıma daha rahat bir kullanıcı arayüzünü de sunmakta.

Hatırlarsanız Facebook, Ekim ayında yeni kullanıcı arayüzü olan Messenger 4′ü tanıtmıştı. Tasarımının sadeliği ve mesajlaşma ve bağlantı kurma odaklı güçlü özellikleriyle öne çıkan Messenger 4, ile birlikte Facebook, anlık mesajlaşma uygulamasında köklü değişikliklere gitmişti.

Messenger 4 ile gelen yenilikleri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Peki, siz Messenger uygulamasına eklenecek olan karanlık tema hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER