Kapat

Fiyatı ile cep yakan Meizu Zero satışa sunuldu!

Anasayfa
Mobil Fiyatı ile cep yakan Meizu Zero satışa sunuldu!

Geçtiğimiz günlerde, dünyanın en sıra dışı telefonu olarak lanse edilen Zero sonunda belli oldu. Peki, sıra dışı tasarımıyla ön plana çıkan Meizu Zero fiyatı ne kadar?

Sıra dışı telefon Meizu Zero fiyatı yakıyor!

Zhuhai merkezli Meizu, geçtiğimiz hafta düzenlemiş oldu lansman birlikte herhangi bir giriş portuna ve tuşa sahip olmayan telefonunu tanıtmıştı. Söz konusu bu model ile birlikte akıllı telefon pazarında ile beraber yeni bir trendi başlatmayı hedefleyen teknoloji devi, yeni akıllı telefonunu bugün sundu.

Meizu Zero fiyatı

İndiegogo üzerinden satışa sunulan amiral gemisinin fiyatı 1.299 dolar olarak açıklandı. Yani, ülkemizde uygulanan vergiler dahil olmadan söz konusu telefonun fiyatı 6.730 TL’ye denk geliyor. Peki, söz konusu telefonun fiyatını bu kadar özel yapan detaylar neler? Gelin, kısaca Meizu Zero özelliklerini hatırlatalım.

Dünyanın en sıra dışı telefonu Meizu Zero özellikleri neler sunuyor?

Söz konusu telefonu bu kadar özel yapan detay ise, herhangi bir giriş portuna veya tuşa sahip olmaması olarak gösterebiliriz.

Toza ve suya karşı tamamen dayanıklı olduğu belirtilen Zero, IP68 dayanıklılık sertifikasına ev sahipliği yapıyor. Bunun haricinde, 2.5D katmanlı 5.99 inç boyutundaki esnek OLED ekranın üzerine kurulan Zero’nun ayrıca ekrandan parmak izi teknolojisine de sahip olduğunu görmekteyiz.

Meizu Zero özellikleri ve fiyatı

Yüz tanıma teknolojisi gibi, son teknolojileri de bünyesinde bulunduran Meizu’nun yeni amiral gemisinde bizleri 20 MP‘lik bir ön kamera karşılıyor.

Ne yazık ki, Zero’nun teknik özellikleri tam anlamıyla paylaşılmadığını da belirtelim. Etkinlik sırasında sadece söz konusu telefonun Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacağı belirtildi. Bunun haricinde ise, Zero’nun RAM ve depolama kapasitesi halen gizemini koruyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER