Kapat

Galaxy Note 7 destek noktaları Türkiye’de

Anasayfa
Mobil Galaxy Note 7 destek noktaları Türkiye’de

Dünyadaki ve ülkemizdeki pek çok havayolu şirketi tarafından alınan kararlar doğrultusunda, Galaxy Note 7 cihazları kapalı da olsa, uçuş güvenliği nedeniyle uçaklara alınmamakta. Bu yüzden Samsung, Galaxy Note 7 kullanıcılarının mağdur olmamaları açısından Türkiye’dekihavaalanlarına da Note 7 destek noktaları açtı.

Destek noktaları ilk olarak İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes Havaalanları Dış Hatlar Terminallerinde faaliyete geçti.

Samsung’un destek noktaları için yaptığı açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz

Destek noktaları, ortaya çıkabilecek mağduriyeti gidermek amacıyla kuruldu. Samsung, bu destek noktalarını, Türkiye ile eş zamanlı olarak Güney Kore, Avustralya, ABD gibi uluslararası hava trafiği yoğun olan 15 ülkede açmıştır.

Samsung destek noktaları, hangi konularda yardımcı olacak?

Destek noktalarına gelen kullanıcılar, Galaxy Note 7 Değişim Programı dahilinde önceden duyurulan tüm haklara sahip olacaklar.

Ayrıca, Samsung yetkilileri, kullanıcıların verilerini yeni telefonlara veya bir hafıza kartına aktarma konusunda yardımcı olacak.

Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, “Galaxy Note 7 sahibi kullanıcılarımızın cihazlarını değiştirmeleri için başlattığımız kapsamlı çalışmaları, havaalanlarını kapsayacak şekilde genişletiyoruz.

Havaalanlarında açmaya başladığımız destek noktaları, sadece Türk vatandaşlarına değil, ülkemizi ziyaret eden yabancı ülke vatandaşlarına da hizmet verecek. Böylece kullanıcılarımız mağduriyet yaşamadan ve güvenle planladıkları seyahatleri gerçekleştirebilecekler. Bu süreçte tüm kullanıcılarımızın göstermiş olduğu sabır ve anlayış için teşekkür ederiz” dedi.

Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note 7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı’na katılmalarını önemle talep ediyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER