Kapat

Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

Anasayfa
Mobil Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

Samsung’un merakla beklenen S10 serisi ile ilgili her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkartılıyor. Bugün ise, Galaxy  boyutu serinin diğer telefonları ile kıyaslandı. İşte, detaylar!

 

Galaxy S10 Plus boyutu diğer telefonlarla kıyaslandı!

Tanıtımına yaklaşık olarak 1.5 ay gibi bir süre kalan Galaxy S10 ile ilgili bu zaman kadar binlerce haber yapıldı. Neredeyse tüm detayları gün yüzüne çıkartılan S10 modelleri birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

Bugün ise, yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Ice Universe Galaxy S10 Plus modelinin boyutunu serinin diğer telefonları ile karşı karşıya getirdi.

Son zamanlarda yapılan sızıntılarla hazırlanan Galaxy S10 Plus kılıfını bir önceki nesil ve 6.2 inç boyutundaki Galaxy S9 Plus modeli ile birlikte karşı karşıya getiren Ice Universe, söz konusu amiral gemisinin boyutunun serinin önceki modellerine göre ne kadar büyük olacağını da gözler önüne serdi.

Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz videodan da görebileceğiniz üzere S10 Plus’ın kasasının S9 Plus’ın kasasının boyutuna kıyasla daha geniş olacağı görülüyor.

Bunun yanı sıra 6.4 inç ekran boyutuna sahip olan Galaxy Note 9 ile birlikte aynı ekran boyutuna sahip olacak olan amiral gemisinin kasasının boyutunun ise, Note 9′a göre daha küçük olacağını da görmekteyiz.

Söz konusu S10 serisinin 20 Şubat’ta eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan bir etkinlik  ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Peki, sizin S10 serisinden beklentileriniz neler? S10 ile ilgili beklentilerinizi hemen aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER