Kapat

Game of Thrones 7. sezon senaryosu sızdı!

Anasayfa
Sinema Game of Thrones 7. sezon senaryosu sızdı!

Önümüzdeki dönem 7. sezonu başlayacak olan Game of Thrones‘un, geçtiğimiz günlerde setten fotoğrafları ve videoları sızdırılmıştı ancak bu fotoğrafların ve videoların ne olduğu anlaşılamamıştı.

Bugün yaşanan bir gelişme ise dizinin yapımcıları ve hayranları tarafından senaryo krizi yaşattı. Reddit kullanıcısı Free Folk, Game of Thrones‘un yedinci sezonununa ait tüm hikaye akışını anlattı. Kısa bir zaman sonra bu içerik kaldırılsa bile birçok forumlar ve siteler üzerinde düzenli olarak yayılmaya devam etti.

7. sezon ile ilgili bilgiler!

Free Folk, daha önce altıncı sezona ait makul spoiler paylaşarak ve önceki sezona ait ilk dört bölümü sızdırarak gündeme gelmişti.

Eğer yedinci sezona ait paylaşılan spoilerları okumak istiyorsanız, konu ile ilgili rehbere buradan ulaşabilirsiniz. İçeriğin doğal olarak İngilizce olduğunu ve çok ciddi spoiler içerdiğini de sizlere belirtelim.

2db2bcc03c8744009f83fc498e64225f

Nathalie Emmanuel sızıntıları onayladı!

Konu ile ilgili olarak dizide Missandei karakterini canlandıran Nathalie Emmanuel ise Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Yaptığı bu açıklamada ise bu paylaşımın, yedinci sezona ait olan tüm keyfini kaçırdığını dile getirdi. oyuncunun bu Tweet’i ise sızan bilgileri bir nevi doğruladı.

Game Of Thrones‘un yedinci sezonu 2017‘nin yazında yayınlanacak.

ShiftDelete.Net

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER