Kapat

Game of Thrones 8. sezondan ilk görüntüler geldi!

Anasayfa
Sinema Game of Thrones 8. sezondan ilk görüntüler geldi!

of 8 sezon ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 14 Nisan’da yayınlanacak olan dizinin final sahnelerine ait olan bugün, HBO tarafından yayınlandı.

Game of Thrones 8. sezon görselleri paylaşıldı!

Henüz fragmanı yayınlamayan Game of Thrones 8. sezon ile ilgili heyecan verici gelişmeler hız kesmeden devam ediyor.

Ara ara yayınlanan kısa tanıtım videoları ile dizinin hayranlarını bir hayli heyecanlandıran HBO, şimdide yeni sezona ait olan görüntüler ile karşımıza çıkıyor.

Efsanevi dizinin yeni sezon bölümlerinin yayınlanmasına yaklaşık olarak 2.5 ay gibi bir süre kalmışken, ne yazık ki dizinin yeni sezonu hakkında halen elle tutulabilir ipucu bulunmuyor.

Game of Thrones 8. sezon görselleri

Söz konusu bu durumu, ara ara yapılan paylaşımlarla gidermeye çalışan, Game of Thrones‘un resmi blog sayfası üzerinden dizinin final sezonun yer alan karakterlerin görüntülerini paylaştı.

Yine hiç bir ipucu vermeyen HBO‘nun paylaşmış olduğu görselleri şöyle bir inceleyecek olursak, yukarıdaki kaydırmalı görsellerden de görebileceğiniz üzere karakterlerin üzerinde bir hayli endişeli bir ifade bulunuyor.

HBO‘nun bu görsellerle beraber dizinin hayranlarına bir mesaj mı vermek istediği henüz bilinmiyor. Sizde, söz konusu bu görselleri hemen yukarıdan inceleyerek bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Tüm bunları gelişmelerin haricinde, ayrıca geçtiğimiz ay HBO dizinin final sezonuna ait olan ilk sahneyi de bizlerle paylaşmıştı.

Son derece önemli olarak yorumlayabileceğimiz bu sahnede Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın Kışyarı’na vardıklarını görüyoruz. Burada Sansa Stark onları karşılarken “Kışyarı sizindir majesteleri.” dediğini duyuyoruz.

Jorah Mormont’un da Daenerys’in yanında olduğu gözlerden kaçmazken hazırlanan kolaj videoda direk Game of Thrones kısmına gelmek istiyorsanız 39. saniyeden itibaren izleyebilirsiniz.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER