Kapat

“Google” dan herkesin seveceği muhteşem bir uygulama: Photoscan

Anasayfa
Android “Google” dan herkesin seveceği muhteşem bir uygulama: Photoscan

Özellikle aile büyüklerimizin sakladığı eski fotoğraf albümlerini artık telefonlarımıza aktarabiliriz.
Düğün, sünnet, doğum günü gibi önemli olaylarda büyüklerimizin eski fotoğraf makineleri ile çektikleri fotoğraflar evlerimizin tozlu raflarında yerlerini aldılar.Ender olarak eski günlerimizi yad etmek için baktığımız bu resimlerin kaybolması, bozulması ve yırtılması gibi sorunlar herzaman bizleri sürekli tereddüt içinde bırakmakta.Hatta bazen bu kötü durumlar meydana gelmekte ve yıllardır saklanan fotoğralarımız tarih olmakta ve sadece anı olarak hafızalarda kalmakta. Bu sorunu önlemek için PhotoScan uygulamasını hazırlayan “Google”, bu uygulamayı özellikle eski fotoğrafların dijital ortama aktarılmasını hedefliyor.

Mobil telefonunuzla eski resimlerinizi saniyeler içerisinde Google Photos’a aktarmanızı sağlayan PhotoScan, bunu birde son derece yüksek çözünürlükte yapabiliyor.Yani fiziksel resimlerinizi solmadan ve kaliteli olarak dijital ortama aktarabiliyorsunuz.

Daha sonra ise sosyal medyada paylaşabileceğiniz yüzlerce fotoğrafınız oluyor.

Programı Android işletim sistemli telefonunuza indirmek için ” Buraya“, iOS işletim sistemli telefonunuza indirmek için ise ” Buraya ” tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER