Kapat

Google Pixel 2 XL Büyük Tasarım Değişiklikleriyle Geliyor

Anasayfa
Mobil Google Pixel 2 XL Büyük Tasarım Değişiklikleriyle Geliyor

Google Pixel 2’nin nasıl bir cihaz olacağı ile ilgili bilgiler gizliliğini korurken , ortaya çıkan yeni bir Google Pixel 2 XL konsepti bu akıllı telefonun olası tasarımıyla ilgili önemli bilgiler sunmakta. HTC ve LG, bu cihazların üretiminde yer aldığı söylentileri de ayyuka çıkmış durumda.

Yeni konsept ortaya çıkıyor

Google, yeni akıllı telefonu hakkında çok fazla bilgi verme konusunda isteksiz davrandı, ancak YouTube Kanal Concept Creator, iştahımızı kabartan bir Google Pixel 2 XL konsepti üretti . Kanal, toplanan söylentiler üzerine kurduğu Google akıllı telefonla kafamızdaki tasarım düşüncesini gerçeğe dönüştürdü.

Google Pixel 2 XL konsepti ile LG G6 cihazı arasında kesin bir tasarım benzerliği var. Bu, Google’ın bir sonraki amiral gemisini tasarlarken ve geliştirirken, Google’ın pazar eğilimlerine en azından biraz kulak asacağını göstermekte. LG’nin bu cihazın imalatına dahil olmasını beklemek bu konsepte göre çok mantıklı.

 

Cam azaltıldı

Concept Creator, Google Pixel 2 XL’in önceki versiyonlarına  göre biraz daha az cam özelliğine sahip olabileceğini öngörmüş. Ayrıca, ahizenin arka panelinin kamerayı ve flaşı barındırdığı, ayrıca alüminyum çerçeve içine gömülü olan bir önceki jenerasyonun parmak izi sensörü olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Bu, entegre özelliklerin giderek daha popüler bir tema haline geldiğini Google’da çözmüş.

 

Büyük ekran

Google Pixel cihazlarının büyüklüğünün 5.99 inç ekrana sahip olacağına inanılıyor; bu nedenle Google Pixel 2 XL konsept tasarımı doğruysa, cihazın akıllı telefon pazarındaki büyük ekranlı telefonlardan biri olacağı aşikar.

Büyük olasılıkla Google Pixel 2 sürümünde Quad HD teknolojisi yer alacak, ancak bu olasılık konusunda hala tartışmalar var. Yine, Apple’ın iPhone 8 OLED akıllı telefonu için Quad HD’ye geçmesi bekleniyor.

Kamera

Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ile gelmesi beklenen cihazda bellek seviyesi 4 Gb’dan başlıyor.

Google’ın, Pixel 2’ye üstün bir fotoğraf makinesinin dahil olmasını sağlamak için 32GB ve 128GB depolama seçenekleri de tüketicilere sunulması bekleniyor.Böylece 12 megapiksel çözünürlüklü , 4K video kaydı içeren bir çift kamera ve oldukça güçlü sekiz megapiksellik bir selfie kamerasının depolama sıkıntısı çekmemesi gerek.

Raporlar ayrıca, Google Pixel 2’nin yeni versiyonunda Google’ın 2,770 mAh pil kullandığı ve USB-C, Bluetooth 4.2, Wi-Fi, 4G LTE, 3G, nanoSIM ve NFC gibi bağlantı seçenekleriyle tüketicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

Google Pixel 2 XL konsepti , bu cihazın tasarımına ilişkin bir fikir vermiş olabilir; ancak 2017 yılı bitmeden satışa sunulması beklenen cihazda sürpriz özelliklerde olabileceği gözden kaçmamalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER