Kapat

Google Pixel 3 Özellikleri ve Fiyatı

Anasayfa
Mobil Google Pixel 3 Özellikleri ve Fiyatı

Dünyanın en güçlü ve ikonik şirketlerinden biri olan Google, serisini 2016 yılında ilk olarak piyasaya sürdüğünden beri akıllı telefon pazarında kendisini ciddi bir oyuncu olarak konumlandıramadı.

Ancak Google, Samsung ve Apple ile rekabet edebilmek için onların neler yaptıklarını çabuk öğreniyor. Pixel 2, 2017’nin en iyi telefonlarından biriydi ve Pixel serisine kıyasla çok büyük gelişmeler göstermişti. Bunu ile daha da yükseltmesini bekliyoruz.

İşte Google Pixel 3 hakkında şu ana kadar ortaya çıkanlar…

Pixel 3 XL bir çentikle gelecek.

Pixel 3 normal bir ekranla gelirken, XL’de son zamanların popüler tasarımı çentikli bir ekranla gelecek.Aynı zamanda, Google’ın telefonlara ikinci bir ön kamera eklediğini ve yüz kilidini açmak için bir çeşit özel biyometrik sensör eklediğini gösteren bölümler olduğunu görüyoruz.

Pixel 3, ikinci nesil Pixel Buds ve Pixel Watch tarafından birleştirilebilir

Google’dan gelen bilgiler bu yıl, Google’ın ilk Pixel markalı akıllı saatinin ikinci bir sürümünü göreceğimizi gösteriyor.

Google’ın kablosuz kulaklıklarının tüketicileri heyecanlandırdığı durum, ilk akıllı saatin ortaya çıkmasından sonra sönük kalacağa benziyor.

Apple Watch yakında en sert rekabetle karşı karşıya kalabilir.

Piksel 3 ne zaman satışa çıkacak?

Google 2016 ve 2017’deki, tanıtım etkinliklerini 4 Ekim tarihinde gerçekleştirmişti. Bu yılki etkinlik için henüz kesin bir tarih yok, ancak Google’ın bu tarihten başka bir tanıtım etkinliği yapması zor bir ihtimal gibi görünüyor.

Pixel 3’ün ön siparişleri de, tanıtımla beraber kullanıma açılacak.

Piksel 3 Fiyatı Ne Kadar?

Geçtiğimiz birkaç yılda, Google’ın Pixel telefonlarının fiyatlandırması çoğunlukla aynı kaldı. Piksel ve Piksel 2 serisinin fiyatlandırması şöyleydi:

  • Piksel w / 32GB – 649 dolar
  • Piksel w / 128GB – 749 dolar
  • Piksel 2, 64GB – 649 dolar
  • Piksel 2, 128GB – 749 dolar
  • Piksel XL, 32GB – 769 dolar
  • Piksel XL, 128GB – 869 dolar
  • Piksel 2 XL – 64 GB – 849 dolar
  • Piksel 2 XL, 128 GB – 949 dolar

Sanırım Pixel 3’de de benzer rakamları göreceğiz, ancak 1000 dolar eşiğini geçen bir Pixel 3 XL varyantı görürsek çok da şaşırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER