Kapat

Haftanın en iyi Android oyunları-1 (29 Ekim)

Anasayfa
Android Haftanın en iyi Android oyunları-1 (29 Ekim)

Mobil oyunseverler için haftanın en iyi Android oyunları listesini sunuyoruz.

Plants vs. Zombies Heroes

Plants vs. Zombies Heroes oyununda oyuncular iki rakipten (zombilere veya bitkiler) özel kartları toplamalıdır. Bu kart oyununda savaşlar hem tek, hem de çoklu modda oynanıyor. Oyunda bitkiler savunma, zombiler ise saldırı modundadır. Oyunda savaş alanında kullanılan çeşitli özelliklere sahip 300 adet kart mevcut.Oyuncular bu kartları yönetecek 20 kahramandan birini seçme hakkına sahip. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

1477699230_2 1477699257_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masky

Bu şaşırtıcı oyunda oyuncu mitolojik dünyanın garip varlıklarını yöneteceksiniz. Geliştiriciler oyunun kahramanlarını neon ışıklı robotlar tarzında hazırladı. Oyundaki temel amaç ise birbirlerinin üstüne düşmelerini engellemek için daha çok mahlukları toplamakla onları bir araya getirmek. Oyuncudan istenen, denge işaretini yeşil alana tutmaktır. Aksi takdirde robotlar birbirlerinin üstüne düşebilir. İlk bakışta kolay görünse de robotların gezegenleri çeşitli yönde eğilmeye başlayacak. Bu da oyun sürecini zorlaştıracak. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

1477699201_1-1

Stickman Basketball

Stickman belki mobil oyunlar arasında en popüler karakterlerden birisidir. Öyle ki, telif hakkı herhangi belli stüdyoya ait olmadığından çeşitli stüdyolarda stickman’ın baş kahraman olduğu oyunlar üretir. Bu yeni oyunun adı ise Stickman Basketball oldu. Burada Stickman basketbolcu rolünü oynuyor. Temel amaç, sevilen takımı seçerek tüm oyuncuları yönetmekle tüm şampiyonalarda galip gelmek.Oyunun zevkli taraflarından biri de bir cihazda iki kişi birlikte bu oyunun oynanabilmesi. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

1477699215_1-2

1477699311_5-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER