Kapat

Honor’dan Yeni Amiral Gemisi; Çerçevesiz Magic 2

Anasayfa
Mobil Honor’dan Yeni Amiral Gemisi; Çerçevesiz Magic 2
Honor, kayar kamerayla yeni çerçevesiz Magic 2 akıllı telefona basıyor

Huawei’nin alt markası  IFA’ya bu yıl bir sürprizle geldi: Yeni

Honor’a göre, yeni tasarım, neredeyse yüzde 100 ekran-gövde oranına sahip. IFA basın toplantısında bir prototipin kısa bir görüntüsünün ortaya çıkması ve bir teaser görüntüsünün (aşağıda görüldüğü gibi) Magic 2’yi sergilemesine rağmen, tam olarak neye benzediğini söylemek zor.

Honor’un canlı görüntüsü, merak uyandıracak bir cihaz göreceğimiz hissi veriyor.Cihazda herhangi bir çerçeve ya da çentik yok gibi görünüyor ancak yorumlamak için daha farklı açılardan cihazı görmemiz gerekmekte.

Magic 2, Huawei’nin P20 Pro gibi amiral gemisi telefonlarında bulunan güncel Kirin 970 yongasının daha gelişmişi, Kirin 980 işlemcisinden güç alacak.

Forbes’a konuşan, onursal başkan George Zhao, Magic 2’nin en az iki ayı olduğunu, rakip firmaların da benzer bir telefon planlama ihtimaline karşılık yeni bir açıklama yapmak istemediğini belirtti.Magic 2’nin ortaya çıkmasından sadece saatler sonra, Xiaomi’nin başkanı Lin Bin, benzer bir tasarıma sahip Mi Mix 3’le ilgili görsel paylaştı, bu yüzden Zhao’nun endişe duyması çok da garipsenecek bir durum değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER