Kapat

İlginç photoshop örnekleri ile herkesi eğlendiren fotoğrafçı

Anasayfa
Yazılım İlginç photoshop örnekleri ile herkesi eğlendiren fotoğrafçı

Ünlü photoshop ustası James Friedman yine ilginç bir yeniliğe imza attı. Öyle ki, James  kendisinden istenilen resimlere ilginç eklemeler yaparak yine gündem yarattı.

James Friedman photoshopda yaptığı ilginç resimleri kendi Twitter sayfasında paylaşıyor.Öyle ki, onun photoshopta yaptığı resimlerin ilginç tarafı, resimleri kullanıcının istediğinden de ilginç bir şekilde sunması.. Kullanıcıların yolladığı resimlerde yaptığı değişiklikler birçoğu tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Onun bazı çalışmalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Resimde hanım, James’dan onun arka fonunu kapsayan duvardaki yazıyı photoshop yardımıyla silmesini istiyor ve şu James, hanımın istediğini yapıyor.

1478692255_j1

Bu resimde ise baynalar James’dan daha tehlikeli sularda yüzdüklerini göstermesini istiyor. James ise onların ekstrim hevesini kendi işi ile daha eğlenceli hale getiriyor.

1478692232_j2

Buradaki ise konu daha ilginç. Öyle ki, bu kızların her ikisi aynı çocuğu seviyor ve pembe ayakkabılı kız diğerinin bir şekilde daha kötü görünmesini istiyor, çünkü bu fotoğrafı çocuğa göndermek istiyor. Friedman ise onu geri çevirmiyor ve resmi kendi insiyatifiyle yorumluyor.

1478692255_j3

Bu resimdeki kişi ise James’dan çok yoğun bir sosyal hayatı olduğunu göstermesini istiyor ve James resme efektler ekleyerek, 2016 yılında Sosyal hayat. Sizi hayal kırıklığına uğrattıysam, özür diliyorum “diye açıklama ekliyor.

1478692239_j5

Bu kullanıcı ise resimdeki kendi arkadaşını daha resmi göstermesini istiyor ve James onu özel bir forma sokuyor.

1478692257_j4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER