Kapat

iOS için Facebook güncellendi!

Anasayfa
Sosyal Medya iOS için Facebook güncellendi!

Facebook, iOS uygulaması için önemli bir güncellemeyi hayata geçirdi.Güncelleme ile beraber detaylı bir değişim listesi de yayınlanan şirket, tüm yeni özellikleri ve geliştirmeleri sıraladı.

Yeni güncellemeyle beraber bir şey satın almak veya bir yere gitmek isteyen Facebook kullanıcılarına, hayatı kolaylaştıracak yeni özellikler geldi.

Restorandan sipariş verin

Yeni güncelleme ile birlikte, yemek yemek istediğiniz restoranın Facebook sayfasından evinize sipariş verebileceksiniz. Tabii ki bunun için restoranın Facebook sayfası üzerinde sipariş kabul ediyor olması gerekiyor.

Güncelleme ile birlikte sinema veya farklı etkinliklere giden kullanıcılar için de güzel özellikler var. Artık Facebook Sayfalar ve Fandango üzerinden bilet alınabilecek.

Ticketmaster ve Eventbrite iş birliğinin de entegre edildiği güncellemede, kullanıcılar etkinlik biletlerini doğrudan Facebook üzerinden alabilmelerine imkân tanıyor.

facebook-ios-icin-guncellendi-2

Bir başka önemi geliştirmede randevu alma. Bu geliştirme sayesinde spa veya masaj salonuna gidecek biri, Facebook üzerinden ilgili salonun sayfasından randevu alabilecek.

Facebook’un aktardığı bilgilere göre ilk olarak ABD kullanıcılarına sunulan güncelleme, önümüzdeki günlerde global olarak sunulacak.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER