Kapat

Kayıt için Photoshop, “Adobe Voco”

Anasayfa
Yazılım Kayıt için Photoshop, “Adobe Voco”

Adobe, “Kayıtlar için Photoshop” sloganı ile Voco adında yeni bir programını sundu. Artık arkadaşlarınıza hazırlayacağınız şakalarda istediğiniz her şeyi dedirteceksiniz.

Photoshop ile görsel değişiklikler alanında bir numara olan Adobe, şimdi de ses değiştirme konusunda pratik ve çok tutulacak bir uygulama ile ortaya çıktı.

Voco adlı yeni uygulama, ses dosyaları için çok çeşitli değişiklikler yapmanıza imkan vererek, insanın uzun konuşmalarınızı, metne dönüştürebilir. Adobe, kendi programı Voco’yu “Kayıt için Photoshop” sloganı ile sunuyor.

Şirket yeni uygulamanın özellikle podcast ve video blog dünyasında büyük yankı uyandıracağını düşünüyor. VBlogger’ların, görüntüsünün olmadığı arka plan görüşmelerinde, bu yeni yazılım ile değişiklik yapabilmeleri mümkün.

Voco henüz piyasaya çıkmamış ve Adobe, ürünü sunmasına rağmen henüz üzerinde çalışmalar yaptığını ve onu geliştirmeye devam ettiğini vurguluyor.

Sosyal Medyada arkadaşlarının konuşmalarını değiştirip montaj yapmak isteyenler Voco’nun tanıtım günü için biraz bekleyecek. Ancak bir gün kendi sesinizle hiç yapmadığınız bir konuşma duyarsanız, bunun Voco ile hazırlanmış olabileceği aklınızda olsun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER