Kapat

LG G6, modüler yapıda mı olacak?

Anasayfa
Mobil LG G6, modüler yapıda mı olacak?

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, G5 modelinde kullanıcıların karşısına ilginç bir yenilik ile çıkarak modüler yapıya geçiş yaptı. Ancak LG’nin modüler yapılı G5 modeli, kullanıcıları etkilemeyi başaramadı. Hatta, modüler yapıya geçiş yaptığı için firmayı eleştiren kullanıcılar oldu.

Bu nedenle, LG G6 modelinin donanımsal özelliklerinin yanı sıra modüler yapıda olup olmayacağıda büyük bir merak konusu haline geldi.

LG, G6 modelinde modüler yapıyı kullanmayacak!

Kore kaynaklı haber sitelerinde ortaya çıkan raporlar, LG’nin G6 modelinde geleneksel akıllı telefon tasarımına sadık kalacağını belirtiyorlar. Raporda yer alan detaylar, LG’nin neden böyle bir karar aldığını büyük oranda ortaya çıkarıyor.

lg-g5-review-31

Zira raporda LG’nin, G5 sahiplerinden kamera ve batarya gibi modüler parçaları takmakta zorlandıkları ve işlevsel bulmadıkları konusunda geri bildirimler aldığı belirtiliyor.

Ancak aynı raporda, LG’nin modüler yapıyı birden terk etmesi ile birlikte sattığı aksesuarların boşa çıkacağının farkında olduğu ve bu konuda kullanıcıların tepkisini almaktan çekindiği belirtiliyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER