Kapat

LG V20, kamera camının kırılması ile gündemde!

Anasayfa
Mobil LG V20, kamera camının kırılması ile gündemde!

Akıllı telefon üreticileri her ne kadar kullandıkları donanımlar ve geliştirdikleri yazılımlar ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarsa da, yapılacak olan küçük bir hata o modelin başarısızlıkla anılmasına neden oluyor.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG, G5 modelinin satışlarında yaşadığı hayal kırıklığını yeni amiral gemisi LG V20 ile telafi etmek istiyor.

Çıkıntılı yapısı nedeniyle kamera darbelere maruz kalıyor!

Ne yazık ki, son günlerde LG V20 kullanıcılarının arka kamera camının kırıldığına dair geri bildirimde bulunmaya başladıkları ortaya çıktı.

Reddit üzerinde yaşadığı sorunu anlatan bir kullanıcı, telefonu satın aldıktan sonra birkaç saatlik bir kullanımın ardından, bir başka kullanıcı ise 30 dakika boyunca el feneri özelliğini kullandıktan sonra küçük bir darbeyle kamera camının kırıldığını ifade ediyor.

lg_v20_cracked_camera_cover_glass-1-1477342213

Aynı sorun, geçtiğimiz yıl Huawei tarafından üretilen Nexus 6P modelinde yaşanmıştı. Kullanıcılar arka kamera camının kırılgan ve çatlamaya eğimli bir yapıda olduğuna dair çok sayıda şikayette bulunmuşlardı.

Görünen o ki, LG V20’nin kamera camı problemi kısa süre içerisinde çözülmez ise Güney Koreli üreticinin başı epey ağrıyacak.

Kaynak: ShiftDelete.Net

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER