Kapat

MEIZU 15 Plus’ın Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı

Anasayfa
Mobil MEIZU 15 Plus’ın Gerçek Görüntüleri Ortaya Çıktı

MEIZU’nun 15 yıllık yıldönümünü kutlamak için iki amiral gemisi cihazı – MEIZU 15 ve MEIZU 15 Plus’ı 2018’de çıkarması bekleniyor.

MEIZU  kurucusu ve CEO’su Jack Wong 15 Plus’ın görüntüsünü paylaşarak  spekülasyonları doğruladı.

Görüntülerde cihazın, neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Arka panelde, çift kamera modülü, ilk olarak MEIZU Pro 6 Plus’da gördüğümüz 10 LED flaş eşliğinde konumlandırılmış.

İlginçtir ki, cihazın arka bölümünde herhangi bir parmak izi tarayıcı görünmüyor . Bu da, markanın, yüz tanıma yani konvansiyonel biyometrik sensöre adım attığını düşünmemize neden oluyor.

Cihazın ekranında 18: 9 en-boy oranı var gibi gözüküyor ancak boyutlar ve çözünürlükle ilgili ayrıntılar şu an bilinmiyor. Görsel olarak görebileceğimiz şeylerin yanı sıra, cihazların diğer özellikleri de şu an bilinmiyor. Bununla birlikte, spekülasyonlar, markadan bir amiral gemisi cihazı olacağına işaret ediyor. (Snapdragon 845 SoC)

MEIZU’nun bu yılın Şubat veya Mart aylarında 15 ve 15 Plus’ları piyasaya süreceği tahmin ediliyor. Ayrıca, MEIZU 15’in 475 dolar , MEIZU 15 Plus’ın da 555 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER