Kapat

Meizu , Flyme 6’yı 30 Kasım’da Piyasaya Sürecek

Anasayfa
Android Meizu , Flyme 6’yı 30 Kasım’da Piyasaya Sürecek

Meizu, en büyük Çinli akıllı telefon şirketi olmayabilir, ancak Android sisteminin üzerine kurduğu Flyme yazılımı kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplamakta.Kullanıcılarına PRO 5, PRO 6, PRO 6s  gibi üst düzey seçenekler sunan Meizu,  M3, M3 Note gibi bütçe dostu telefonlarla da piyasada rekabet etmekte.Geçtiğimiz günlerde Meizu PRO 7 sızıntısıyla birlikte şirketin yeni amiral gemisini tanıtması beklenirken, şimdi de yazılım hakkında konuşma zamanı geldi.

Meizu’nun cihazları Android üzerine kurulu olarak geliyor ancak Android’in üstünde Meizu’nun kendine özgü Android  arayüzü olan Flyme OS kullanılmakta. En son Flyme 5 güncellemesiyle birlikte hem Android 5.1 Lollipop, hem de Android 6.0 Marshmallow sisteminde çalışabilen Meizu, 30 Kasım’daki tanıtım etkinliğinde Flyme 6‘yı  tanıtması bekleniyor.

meizu-flyme-6-teaser_1-400x640

Söylentilere göre, Meizu X,’inde aynı tanıtım etkinliğinde piyasaya sürüleceği düşünülüyor.Peki, Meizu X, Flyme 6 ile birlikte satılan ilk akıllı telefon olacak mı? Yoksa Meizu burada başka bir şey mi hedefliyor? Meizu’nun şu ana kadar Flyme 6 ile ilgili herhangi bir bilgiyi tam olarak paylaşmadığını göz önüne alırsak, Flyme 6’nın tanıtım etkinliğinde gösterilmesi sürpriz gibi görünüyor. Şirket, Flyme 6’yı piyasaya sürmeyi seçse de, ilk versiyonun Android 7.0 Nougat mı, Android 6.0 Marshmallow mu olacağı da merak konusu.
30 Kasım‘da neler olduğunu bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER