Kapat

Meizu Pro 7 İkincil Ekran Özellikleri

Anasayfa
Mobil Meizu Pro 7 İkincil Ekran Özellikleri

Meizu Pro 7, ikincil ekranı sayesinde ilginç bir cihaz olarak çok konuşulacak gibi duruyor.

Başlangıçta Pro 7’nin ikincil ekranının e-mürekkep tipi bir ekran olduğunu düşünüyorduk ancak geçtiğimiz hafta çıkan canlı görüntülerden sonra daha küçük bir LCD ekranı olduğu  ortaya çıktı.

Weibo’da @ Digital Chat Station tarafından daha canlı görüntüler yayınlandı ve bu görüntüler çerçevesinde çift arka kameralara daha yakından bakıyoruz. Sızıntının ayrıntılarına göre, arka kameraların 12MP bir Sony IMX386 sensör ve 12MP IMX268’ün birleşiminden oluştuğu görülüyor. Bu sensörü ilk defa, Xiaomi Mi Max 2 ve Meizu MX6 kullanmıştı. Kameralar yatay konumlandırılmış ve ikincil ekranın üstünde konumlandırılmış. Sol bölümde iki LED flaş var. Meizu’nun ikili kameraları için hangi yapılandırmayı kullanacağı bilinmiyor. Geniş açılı lens trenine daha büyük üreticilerin katıldığını gördük ancak düşük ışık performansı üstünlüğünü hedefliyorsa, Huawei’nin yolu doğru seçenek olabilir.

Ayrıca görünüşe göre, üzerinde çalışan bir PAC-MAN benzeri oyun var. Dolayısıyla, bu görüntü ekranın yalnızca bildirimleri göstermekle kalmayacağını, birincil ekran gibi çalışacağını işaret ediyor.

Üçüncü görselde ise, arka ekran ve kameralar için kesikli arka kapakların varlığından Meizu’nun bir değişim içinde olduğu izlenimini çıkarabiliriz.Zira kapak renkleri mavi, kırmızı, altın ve siyah.

Meizu’nun amiral gemisi hattına yeni renkler (kırmızı ve mavi) getirdiğini görmek ilginç.Fakat bu renk eklemelerinin cihaza iyi yakışacağından şüphemiz yok.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER