Kapat

Meizu X Geliyor

Anasayfa
Mobil Meizu X Geliyor

Meizu 30 Kasım‘da MediaTek Helio işlemci ile güçlendirilmiş yeni bir akıllı telefonun tanıtımını yapacak.Bu tanıtım için davetiyeler gönderildi bile.Söylentilere bakılırsa, ilan edilecek cihazın adı da belli; Meizu X.

meizu-x-1

Maalesef tanıtılacak olan akıllı telefonun donanım özellikleri hakkında çok fazla şey bilinmiyor, ancak cihazın Helio SoC ile güçlendirileceği görülmekte. Bununla birlikte, söylentilere göre Meizu X’in, diğer akıllı telefonu MX6’dan daha yüksek konumlandırılmış bir üst seviye akıllı telefon olacağını öne sürülüyor. Bu, Meizu X’in MX6’da da yer alan Helio X20 SoC’dan mı yoksa biraz daha güçlü olan Helio X25 SoC’den mi gücünü alacağı merak ediliyor. Helio X30 işlemci kullanacak cihazların gelecek yıl hazirandan önce piyasaya sürülmesi beklenmediğinden, Helio X30 kullanılması pek makul görünmüyor.

meizu-x-2

Meizu X ile birlikte şirket, MediaTek Helio P10 yongaseti ile güçlendirilecek ve 1080p çözünürlükte bir ekrana sahip olacak olan M5 Note modelinin de tanıtımının yapılacağı yönünde söylentiler dolaşıyor. Cihazın beklenen diğer özellikleri arasında 3GB RAM, 32GB dahili depolama, 13MP arka ve 5MP ön kamera yer alıyor.Ayrıca Meizu m5 Note  Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle çalışacak.

meizu-x-3

 

Meizu’nun bu tanıtımı 30 Kasım tarihinde saat 14:30 ‘da Performing Arts Center Pekin’de yapılacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER