Kapat

Mi Mix 3 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Anasayfa
Mobil Mi Mix 3 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Xiaomi, yeni Mi Mix üzerinde çalışıyor. İşte Mi Mix 3’in teknik özellikleri ve piyasaya çıkış tarihi…

Mi Mix 2’nin performansını memnuniyetle karşılamıştık ve Xiaomi, halefi için çalışmalara başladı. Mi Mix 3’ün çıkış tarihinin çok uzak olmasına rağmen, arka tarafının neye benzediğine dair ilk görseller paylaşıldı.

Görsele göre; Mi Mix 3’ü arka tarafında bir dikey çift kamera ve bir merkezi parmak izi tarayıcısı bulunmakta. Bu güncellenmiş tasarım, daha önce olduğundan daha yuvarlak köşelere sahip.

Şu anda teknik bilgileri açıklamak için çok az veriye sahibiz, ancak bir amiral gemisi cihazı olarak, Mi Mix 3’ün Qualcomm Snapdragon 845’i kullanmasını, 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olmasını bekliyoruz. Ekran, Mi Mix 2’de olduğu gibi 5.99 inç (18: 9) olacak.

Dip not olarak Xiaomi’nin Full HD’den daha yüksek çözünürlüklü, su geçirmez ve kablosuz şarjı destekleyen bir telefon ürettiğini henüz görmedik.

Bir amiral gemisi cihazı olacak olan Mi Mix 3’ün MIUI 9 kurulu olarak gelmesini beklemek çok da mantıksız değil.Bu da batılı kullanıcıların Google hizmetlerini satın alma işleminden sonra yapması gerektiği anlamına gelmekte.

Mi Mix 3 ne zaman piyasaya sürülecek?

Orijinal Mi Mix, Aralık 2016’de, yaklaşık bir yıl sonra çıkan Mi Mix 2 ile Ekim 2017’da satışa çıkmıştı. Ekim 2018 tarihine kadar da Mi Mix 3’ün satışa çıkmasını beklemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER