Kapat

Motorola ”Moto 360 Kamera”yı da İçeren Altı Yeni Moto Mod Konseptini Duyurdu

Anasayfa
Mobil Motorola ”Moto 360 Kamera”yı da İçeren Altı Yeni Moto Mod Konseptini Duyurdu

2016 yılına gelindiğinde , Motorola yılda on iki Moto çıkarmayı taahhüt etmişti bu oldukça iddialı bir rakam. Lenovo şirketinin bu sözü unutmadığı görülüyor.

Gana’da yapılan etkinlikte, büyük bir cep telefonu operatörü olan MTN ile birlikte birçok yeni Motorola ürünü tanıtıldı. GanaWeb TV, yeni Moto Mod konseptleriyle ilgili 17 dakikalık bir video yükledi, ancak bilinmeyen bir sebepten dolayı bu video kaldırıldı.

Moto 360 Kamera modu

Facebook Live ve Instagram Live gibi çeşitli sosyal medya hizmetlerine 360 ​​derecelik video kaydıyla canlı yayın yapabileceksiniz.

ROKR mod

Android öncesi teknoloji meraklıları, “ROKR” adını birçok ses donanımına sahip motorola telefonlarının bir ürünü olarak hemen tanıyacak. Motorola, bir hoparlör modu yaratmak için bu ses etiketini bir ses şirketi Marshall ile hazırladı.

Stüdyo modu

Motorola, bu olayda Marshall’la olan işbirliğinin ikinci ürününü açıkladı; müzik kaydetmek için tasarlanmış yüksek kalitede bir mikrofon olan Studio. 360 Kamera modu gibi, bu da üstten cihaza bağlanabilmekte.

Moto Z’nin 3,5 mm’lik bir kulaklık girişi bulunmadığı halde, müzik kaydetmek için kullanılan modların böyle ünlü bir ses şirketi ile nasıl geliştirildiğini görmek oldukça ironik. 

DirecTV mod

DSLR mod

Bu tartışmasız tanıtımdaki en ilginç mod ve biran önce elinize geçmesi için sabırsızlanacaksınız. Telefonunuza gerçek DSLR lens takmanızı sağlayacak ürün sektör için önemli bir kilometre taşı. Mod size küçük bir deklanşör düğmesi ve  tam kamera deneyimi sağlamak amacıyla bir de flaş sunuyor.

Aksiyon modu

İsminden tahmin edebildiğiniz gibi, bu modun açık hava sporları sırasında kullanılması amaçlanmış.Muhtemelen bu modun alıcıları, GoPro’ya ihtiyaç duymadan gezmeyi amaçlayacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER