Kapat

Motorola’nın Çentikli Android One Telefonu 399 Dolara Geliyor

Anasayfa
Mobil Motorola’nın Çentikli Android One Telefonu 399 Dolara Geliyor
Motorola’nın çentikli Android One akıllı telefonu ABD’ye 399 dolara geliyor

, telefonlarının uluslararası kullanıma sunulmasından birkaç ay sonra ‘ı ABD’ye getirdiğini duyurdu.Sadece 399 dolar fiyat etiketine sahip cihaz,  9 Kasım’dan itibaren online ve 11 Kasım’dan itibaren ise mağazalarda (beyaz) satışa sunulacak

Motorola One, 5,9 inçlik çentikli (720×1520) ekrana sahip Apple’ın iPhone X modeline çok benzeyen bir görünüme sahip. Cihazın “ön cephesi”nde Motorola’nun logosu için oldukça büyük kenar boşluğu bırakılmış. Teknik özellik olarak orta seviye bir donanıma sahip cihaz; bir Qualcomm 625 işlemci, 64GB depolama (microSD ile), 4GB RAM, 13 megapiksel kamera ve 8 megapiksel bir selfie kamerasına sahip. Batarya kapasitesi 3,000 mAh olan telefon aynı zamanda yağmur ve sıvıya karşı koruma sağlayan bir nano kaplamaya sahip.

Motorola One’ın Android’i çalıştırdığı gerçeğine dayanarak, satın alanların güncellemeler için bir problem yaşamayacağı aşikar.Android 8.1 Oreo ile gelen cihaz, Android 9 Pie ve Android Q güncellemelerini de alacak. Marka, cihazın üç yıl boyunca güvenlik güncellemelerini de alacağını garanti ediyor.

Duturusu merakla beklenen, Motorola One Power için ise herhangi bir açıklama yapılmadı. One Power, 6.2 inç ekrana, daha güçlü Snapdragon işlemciye, daha kaliteli bir kameraya ve daha büyük bir (5,000 mAh) pil kapasitesine sahip.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER