Kapat

Nokia 9 PureView Basın Görseli Sızdırıldı!

Anasayfa
Mobil Nokia 9 PureView Basın Görseli Sızdırıldı!

5 ana kameralı bu kez görselleriyle . Nokia’nın metal çerçeveli ve Android One sınıfı amiral gemisi, uzun süredir tanıtımı beklenen bir cihaz.

Şirketin ilk 5 kamera düzeniyle çıkacak telefonunun tanıtım tarihi, bu kamera düzeni nedeniyle birkaç kez ertelenmişti. Üretim tarafında kameradan dolayı yaşanan aksaklıklar, tanıtım tarihini 2018 sonundan, Ocak 2019′un sonuna çekti. Peki, yeni basın bizlere hangi bilgileri sunuyor?

Nokia 9 PureView basın görseli sızdırıldı!

Twitter’da yaptığı sızıntılarla yıllardır gündemde olan Evan Blass, Nokia’nın yeni modeli hakkında yepyeni bir paylaşım yaptı. Bu görsellere göre telefonun ince metal çerçevesi bulunacak ve telefonda herhangi bir noktada eğim olmayacak. Herkes Galaxy modellerinde olduğu gibi eğimli bir ekran beklerken, düz ekranla gelecek PureView biraz şaşırttı diyebiliriz.

Nokia 9 PureView Beholder.HNY pic.twitter.com/x4Kh3anP46

— Evan Blass (@evleaks) 31 Aralık 2018

Ön panel tarafındaysa ekran çentiği bulunmayacak. Arka kısımdaki beşli kamera dizilimi ise yeni bir şey değil. Daha önceden sızan birçok render’da bu düzeni görmüştük.

Yine ön panelde dikkat çeken bir noktaysa çerçevelerin çok ince olması. Arka kısmındaki geniş kamera yüzünden parmak izi okuyucuyu ön tarafa yerleştirecek olan HMD Global, 6 inç olması beklenen ekranın üzerine parmak izi kilidini koyacak. Böylece yeni nesil teknolojilerden birini Nokia’da görebileceğiz.

8 GB RAM bellek ve 256 GB depolama alanı olduğu daha önce sızdırılan Nokia 9 PureView’in resmi tanıtımını sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER