Kapat

Nokia En Yeniler İle Pazara Çıkıyor

Anasayfa
Android Nokia En Yeniler İle Pazara Çıkıyor

Eski kabuğundan bir nebze de olsa sıyrılmaya çalışan NOKİA” vasatı aşmak için yeni telefonlar geliştirdi.

Nokia markalı cep telefonlarının arkasındaki Fin üreticisi HMD Global, yeni Nokia akıllı telefonlarını duyurması beklenen 4 Nisan’da bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Telefon modelleri henüz kesinleşmemiş olsa da, şirketin Mobil Dünya Kongresi’nde açtığı bir veya tüm akıllı telefonları piyasaya sürmesi bekleniyor.

MWC’de, HMD Global, Nokia 610 (2018), Nokia 7 Plus, Nokia 8 Sirocco ve Nokia 1 akıllı telefonlarını ve Nokia 8110 4G VoLTE özellikli telefonun özelliklerini sergiledi. 4 Nisan etkinliğinde, HMD Global’in, Hindistan’da Rs 5,499’da piyasaya sürülen Nokia 1 hariç, akıllı telefonlardan birini piyasaya sürmesi bekleniyor.

Cihazlar şunları sunuyor:

Nokia 8 Sirocco

Nokia 8 Sirocco sürümü, 6000 serisi alüminyumdan 2,5 kat daha güçlü olan paslanmaz çelik çerçeveden yapılmıştır. Önde bir 3D Corning Gorilla Glass 5 ile kaplı. Altında, ultra-kompakt bir profil oluşturmak için daha küçük çerçeveler ve kalıplanmış gövde eğrileri ile bir 5.5-inç kavisli kenardan kenara pOLED 2K ekran var.
Görüntüleme, etkileyici düşük ışık performansı için ultra duyarlı 12 megapiksel geniş açılı bir birincil kamerayı ve 2x optik zoomlu ikincil 13MP sensörü birleştiren ZEISS optik özellikli çift arka sensörler tarafından yönetiliyor. Kamera Nokia uzaysal ses tarafından desteklenmektedir.

Bu doğrultuda NOKİA iddialı bir şekilde geliyor ve global pazarda adından söz ettirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER