Kapat

OnePlus 3T hakkında yeni detaylar

Anasayfa
Mobil OnePlus 3T hakkında yeni detaylar

Akıllı telefon dünyasının ilgi çekmeyi başaran ancak erişmesi zor olan modeli OnePlus 3’ün, yükseltilen donanımıyla geri döneceği söyleniyor. Çin’den 3C sertifikası almasıyla varlığı ortaya çıkan A3010 adlı model, sunacağı daha yüksek performansla bir kez daha piyasada şans arayacak.

OnePlus 3T özellikleri

Ortaya çıkan son detaylara göre, yeni özelliklerle donatılacak akıllı telefon,OnePlus 3T ismiyle sunulacak. Bu isimse OnePlus tasarımcılarından birisinin Weibo hesabı üzerinden ortaya çıkmış durumda.

Çıktığı dönemde 2.4 GHz saat hızındaki Qualcomm Snapdragon 821 trenini kaçıran OnePlus 3’ün güncellenmiş modelinde bu işlemcinin yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor. Şu anki modelde ise 2.15 GHz hızındaki Snapdragon 820’nin yer aldığını hatırlatalım. Üründe yine 6 GB RAM bulunması da yüksek ihtimal.

oneplus3trmr02

Ek olarak ortaya çıkan bazı söylentiler OnePlus’ın artık optik AMOLED panel kullanmayacağı yönündeydi. Bu iddianın sebebi olaraksa, AMOLED panelleri tedarik etmenin halen zorlu olması gösteriliyordu. OnePlus kurucusu Carl Pei, bu iddiaları yalanlayarak AMOLED panel kullanımına devam edileceğinin altını çizdi ve yoluna bu akıllı telefon markasıyla devam etmeyi düşünenlerin yüreğine su serpti. Yani OnePlus 3T modelinin 5.5 inçlik ekranında yine AMOLED panel olması ihtimali oldukça yüksek.

Bakalım OnePlus 3T, OnePlus 3’ün üzerine başka hangi özellikleri katmış olarak karşımıza çıkacak?

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER