Kapat

Patlamama garantili Galaxy S7 klonu!

Anasayfa
Mobil Patlamama garantili Galaxy S7 klonu!

Çin’de satışa çıkan bir akıllı telefon, çok ilginç bir özelliği ile öne çıkıyor. Galaxy S7 klonu olması bir yana, bu telefon patlamama garantisini sizlere sunuyor.

2016 yılı ne yazık ki çok fazla patlayan telefon olayı gördüğümüz bir yıl oldu. Galaxy Note 7 olayı bir yana, patlayan iPhone, Xiaomi ve diğer markalı akıllı telefonlar gündemi bir hayli meşgul etti.

Görünüşe bakılırsa bu durumun endişe yaratması, bazı üreticilerin patlamada garantisi vermesine neden olmuş.Bunlardan biri de Çin’de satışa çıkan Galaxy S7 klonu Elephone S7.Elephone 7 patlamama garantisi veriyor.

1477897021_unnamed-1-1

Patlamaya karşı özel koruma

İstenmeyen durumların yaşanmaması adına dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkan Elephone S7, üç katmanlı patlama korunması ile geliyor.Cihazın pilini koruyan bu katman, telefonu olası bir patlama olayından uzak tutuyor.

Görünüm olarak Galaxy S7 modelinin birebir kopyası olan cihaz, 5.2 inç ve 5.5 inç olmak üzere iki farklı versiyon ile karşımıza çıkıyor. Helio X20 işlemcisinden gücünü alan telefonda, Mali T880 ekran kartı ve 13 MP arka kamera yer alıyor.

Son olarak telefonun 3000 mAh bataryaya sahip olduğunu belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER