Kapat

PlayStation VR’ın en tuhaf oyunu

Anasayfa
Oyun PlayStation VR’ın en tuhaf oyunu

PlayStation VR Oyunculara sanal gerçeklik deneyimini çok büyük bir masraf harcamadan sunmayı amaçlıyor. PC‘deki akranlarının aksine daha ekonomik bir çözüm sunan PlayStation VR, şimdiden konsol oyuncuları arasında popüler hale gelmeye başladı.

PlayStation VR için garip Japon oyunu

Sadece Japonya PS Store‘da bulanan bir oyun olan Summer Lesson size garip, tuhaf bir oyun tecrübesi sunuyor. Lise 2 öğrencisi olan Hikari‘nin sınavlarını geçmesine yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.

sl2

İşin tuhaf yanı Hikari öyle çok ders çalışmak istiyor gibi görünmüyor. Sizin farkınızda ve sürekli olarak garip davranışlarda bulunuyor. Muhtemelen kendisinin animasyonlarına büyük sorunlar var ve bu durum oynanışa yansıyor.

Her gün bir odada uyanıyor ve Hikari’yi ziyaret ediyorsunuz. Döngüye dönüşen bu olay oyunun ana amacı gibi duruyor ve sonuç olarak hiç bir yere varılmıyor. Daha çok sevgili mantığına kayan Hikari, ilginç oyun anlarına sebebiyet verebiliyor.

Oyun Türkiye ve Avrupa mağazalarında bulunmuyor. Eğer denemek istiyorsanız, Japonya PSN hesabı açmanız ve oyunu almanız gerekiyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER