Kapat

Samsung Galaxy 10 tasarımı ile ön plana çıkacak!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy 10 tasarımı ile ön plana çıkacak!

Uzunca bir süredir sızıntı haberlerine konu olan Galaxy S10 ile ilgili yeni detaylar hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Bu yılın en çok merak edilen akıllı telefonlarından biri olan  Galaxy S10 serisi, bildiğiniz üzere Şubat 2019’da resmi olarak lanse edilecek.

Her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça iddialı bir cihazla karşımıza çıkmaya hazırlanan Samsung, bildiğiniz üzere Galaxy S10 ile anlayışını baştan aşağıya yenileyecek.

En son olarak Galaxy S8+ ile karşımıza, Infinity Display ekran tasarımıyla çıkan teknoloji devi, şimdi ise Infinity-O ekran tasarımıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S10 tasarımı ile çok konuşulacak!

Bugünkü gelişmeye göreyse Concept Creator, son dönemlerde Samsung’a yakın kaynaklarca gün yüzüne çıkartılan bilgiler doğrultusunda Galaxy S10 ve S10 Plus modellerine ait olan bir konsept tasarımı hazırladı.

Concept Creator tarafından hazırlanan konsept tasarımlarına şöyle bir göz gezdirecek olursak, tasarımların son zamanlarda gün yüzüne çıkartılan detaylarla örtüştüğünü görmekteyiz.

Samsung Galaxy S10 tasarımı

Hemen yukarıdaki görsellerden de görebileceğiniz üzere Galaxy S10 Plus’ın ön panelinde bizleri, daha önceki sızıntılarda olduğu gibi ekrana gömülü çift ön kamera karşılıyor.  Bunun haricinde ise her iki modelde de üçlü arka kamera kurulumuna yer veren Samsung, bu yıl kullanıcılarına bambaşka bir kamera deneyimi sunmayı hedefliyor.

Galaxy S10 daha güvenli bir yüz tanıma teknoloji ile geliyor!

2019 yılına damga vurmayı hedefleyen Samsung, S10 serisi ile oldukça iddialı geliyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğumuz haber ile birlikte, XDA editörlerinin, Note 9 One UI beta güncellemesinin kodlarında oldukça önemli bir detaya daha rastladığını siz değerli okurlarımıza aktarmıştık.

Ekip tarafında gün yüzüne çıkarılan bilgilere göre, S10‘un yüz tanımla işlemi 3D olarak ToF sensörleri tarafınca yapılacağı belirtildi. Böylece her yönden kullanıcılarına üst düzey bir koruma vaat eden Samsung’un oldukça iddialı bir telefon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 

Kaynak: SHIFTDELETE.NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER