Kapat

Samsung Galaxy S9 +, Benchmarkda Göründü

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy S9 +, Benchmarkda Göründü

Geekbench test sonuçları henüz resmi olarak açıklanmasa da, Samsung’un yeni amiral gemisini Samsung Galaxy S9 + Benchmark testlerinde göründü.

Testte, Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM, Android 8.0 Oreo işletim sistemi gibi bilgilerin yanısıra, model numarası olarak SM-G965U gibi parametrelerin sunulması yeni akıllı telefon Galaxy S9 Plus’ı doğrular nitelikte.

Test sonuçlarına geçecek olursak  Galaxy S9 Plus’ın test sonuçları bir hayli etkileyici. Samsung Galaxy S9 +, tek çekirdekli testte 2422 puan ve çok çekirdekli testte 8351 puan alıyor. Geekbench listelerindeki veriler,  Samsung akıllı telefonların daha önce 2000 ve 6500 puandan daha fazla puan almadığını göstermekte.

Daha önceki sızıntılara göre, Galaxy S9 ve Galaxy S9 + ‘ın tasarımı, öncekilere kıyasla neredeyse hiç değişmeden kalacak, tabi önemli bir fark hariç.Her iki akıllı telefonun arka panelindeki öğeler dikey olarak düzenlenmiş ve kamera modülünün altında bir parmak izi tarayıcısı bulunmakta. (Bu durum objektifin sürekli kirlenmesiyle sonuçlanabilir)

Herzaman ki gibi Amoled ekranlı olacak Galaxy S9 (5,8 inç), Galaxy S9 + ise (6,2 inç) boyutlarında olacak.

4 ve 8 gb ram seçenekleriyle gelecek cihaz artırılabilir hafıza özelliği de sunacak.
Samsung Galaxy S9 ve S9 + ‘ın  Barcelonada yapılacak MWC 2018 sırasında tanıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER