Kapat

“Samsung” un yeni kapaklı telefonunun fiyatı 3000 dolar olacak

Anasayfa
Mobil “Samsung” un yeni kapaklı telefonunun fiyatı 3000 dolar olacak

“Samsung” un herkes tarafından beklenen kapaklı modeli hakkında resmi açıklama yapıldı. Ama çok sevinmeyin, çünkü telefonun fiyatı sizin cebinize göre olmayabilir.

“Samsung” un son günlerde kapaklı modeli hakkında bilgiler birçok kişinin dikkatini çekti. Öyle ki, kod adı Veyron olan cihazın sadece Çin’de satışa çıkarılacağı açıklandı. Şirketin böyle adım atması ise çoğu kişiyi şaşırttı. Ancak cihazın değerini öğrendikten sonra neden böyle bir adım attığını hayal etmek zor değil. Öyle ki, cihazın fiyatının SamMobile’in tahminlerine göre 3000 $ olması bekleniyor. Şirket ilk olarak Çin’de satışı gerçekleşecek yeni kapaklı modele olan ilginin ne şekilde olacağını test etmek istiyor olabilir. Tabi ki, bu da tam olarak onaylanmış bir bilgi değil.

1478245553_samsung-un-hicbir-zaman-satin-alamayacagimiz-kapakli-telefonu-onaylandi-1478244837

3000 $ ‘lık W2017 modeli hakkında ilk bilgilerde cihazın tamamen metal kasa, iki adet 4.2 inç HD Super AMOLED ekran, Snapdragon 820 işlemciye sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Ayrıca cihaz 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip. Yeni modelin arka kamerası 13 MP ve ön kamerası 5 MP olacak. Ayrıca cihaz gücünü 3000 mAh bataryadan alacak.

Doğrusunu söylemek gerekirse yeni modelin kapak bölümünden başka olağanüstü bir özelliği yok.Ama geçmiş telefon konsepti ile yeni teknolojinin birleşmesi bu fiyatı ortaya çıkarmış olabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER