Kapat

Sennheiser’ın Premium Kulaklık; Momentum True Wireless

Anasayfa
Teknoloji Sennheiser’ın Premium Kulaklık; Momentum True Wireless
Sennheiser'ın ilk gerçek kablosuz kulaklıkları 300 dolara mal olacak.

, isimli yeni kulaklıklarını tanıttı.

7mm’lik dinamik sürücüler sayesinde stereo ses sağlayan kulaklıklar, dört saatlik bir batarya ömrü veriyor. 299,95 dolar fiyat etiketiyle Kasım ayı ortasından itibaren satışa sunulacak , Siri ve Google Asistan gibi akıllı asistanlarla da uyumlu. İki mikrofonlu mekanizma, sesinizi gürültülü bir odada dahi, daha net bir şekilde temizlemenize yardımcı oluyor ve bu da, daha iyi bir telefon görüşmesi ve sesli asistanlarla daha iyi bir etkileşim demek. Ayrıca cihaz, arka plan sesleri ile ortam seslerini harmanlayan şeffaf işitme ayarına sahip.

kulaklıklar akıllı görünümlü bir kumaş çantayla geliyor. Kulaklıkların altın kaplama şarj pimleri ve mıknatısları ile metalik yüzeyleri terlemeye karşı dayanıklı.

Kesinlikle hoş bir tasarımı olmasına rağmen, için bir miktar pahalı olduklarını akılda tutmak gerek. Neredeyse 300 dolarlık fiyatı, Bose ve B & O gibi diğer premium üreticilere rakip yapıyor. Ancak Jabra gibi şirketler, neredeyse yarı fiyatına çok daha iyi çalışan kulaklıklar ( Elite 65t) üretmekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER