Kapat

Sonuna Kadar İzlenemeyen 10 Korku Filmi

Anasayfa
Gündem Sonuna Kadar İzlenemeyen 10 Korku Filmi

 

Netflix, çoğu izleyicinin izleyemediği 10 korku filmini açıkladı. Listedeki filmler, kötü olduğu için değil, çok korkunç olduğu için izlenememiş filmlerdir.

1-Blair Cadısı

Film, daha önceden Blair Cadısı efsanesini araştırmaya giden 3 gencin 20 yıldır dönmemesi üzerine tekrar efsaneyi araştırmaya giden grubun maceralarını anlatıyor.

2-Otel

2004 yılında Testere serileri ile başlayan işkence-porno alt türünden bir film olan Otel, oldukça mide bulandırıcı sahnelere sahip.

 3- Yılbaşı Kabusu

Karanlık lezzetlerle dolu, bir Noel canavarını anlatan film hem komedi hem de korkuyu bir araya getiriyor.

4-Paranormal Aktivite- Paranormal Aktivite 2

Oldukça düşük bir bütçeyle çekilen filmde, evin içinde gerçekleşen doğa üstü olaylar el kamerasından gerçekçi bir şekilde anlatılır.

5- İnsan Kırkayak 1/2

Tartışmalı İnsan Kırkayak’ın devamı, “müstehcen ve politik açıdan uygunsuz” olduğu için başlangıçta yasaklansa da filmden 2 dakikalık bir kısım çıkarılınca filme 18 sertifika verildi.

6-Darna Zaroori Hai

Listedeki tek Bollywood filmi olan bu filmde, yağmurdan kaçıp korkunç ve eski bir evde yaşlı bir kadınla karşılaşan ve bu kadından 5 korkunç hikaye dinleyen gençlerin hikayesi anlatılır.

7-Omen

Yarattığı korkuyla ortalığı kasıp kavuran bir kült film olan Omen, ailenin evlatlık olarak aldığı çocuğun şeytanla olan yakın ilişkisini çözme maceralarını anlatır.

8- Cehenneme Bir Adım

Film; bir mağara gezisine çıkan bir grup kız arkadaşın, başlarından geçen korkunç geziyi anlatıyor.

9- Sis

80’lerin kült filmlerinden olan bu filmde, intikam almak için sis şeklinde bir kente çöken ruhlarla halkın verdiği mücadele anlatılıyor.

10- Korku Tüneli

Filmde, 4 farklı kadın yönetmen tarafından yönetilen 4 farklı kısa film yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER
Ücretsiz Wordpress Temaları