Kapat

Teamviewer’a çapraz platform desteği geldi

Anasayfa
Yazılım Teamviewer’a çapraz platform desteği geldi

Teamviewer birçokları tarafından en çok kullanılan platformlardan biridir. Teamviewer bir cihazdan diğerine bağlanarak onu kontrol etmek için mükemmel bir araçtır. Öyle ki, Teamviewer için sunulan yenilikle kolayca Android, iOS veya Windows Phone olursa olsun artık çapraz şekilde kullanabilirsiniz.

1.2 milyardan fazla cihazda kullanılan Teamviewer’ın sunduğu çapraz platform desteği sonucunda cihazın hangi platforma ait olursa olsun mobilden mobile uzaktan bağlantı ve ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

Teamviewer’ın çapraz platformunun yardımıyla iOS platformlu iPad tabletlerinizle, Android platformlu akıllı telefonlarınzla bağlantıya geçebilirsiniz.Diğer yandan bu bağlantı için her iki cihazda da Teamviewer uygulamasının yer alması ve son sürümün yüklü olması önemlidir. Böyle olunca örneğin ailenizden birinin tabletinde sorun çıkması durumunda işinizi terk etmeden ona destek olabilirsiniz.

1478606271_teamviewer

Canlı ekran paylaşımı işlevinin yardımıyla güvenli şekilde bilgi alış verişini yapabilirsiniz. Bu bağlantının güvenliği ise 256-bit AES şifreleme ve 2048-bit RSA anahtar desteği ile sağlanmakta.

iOS, Android ve Windows Phone için Teamviewer uygulamasının son sürümünü App Store, Google Play ve Windows Store üzerinden indirilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER