Kapat

Tencent hükümet dostu PUBG alternatifini duyurdu!

Anasayfa
Oyun Tencent hükümet dostu PUBG alternatifini duyurdu!

Çin geçtiğimiz aylarda oyunlar için bazı yeni kurallar getirmişti. Ve ardından ‘nin Çin’de oynanması yasaklanmıştı. Şimdi de PUBG yapımcısı , yasaklanan PUBG oyununa yeni bir alternatif oyun ile Çin pazarına girdi. Game for Peace (Barış Oyunu) adıyla tanıtılan PUBG alternatifi, Tencent’e önemli bir gelir getirebilir.

PUBG alternatifi Game for Peace neler sunuyor?

PUBG alternatifi oyun ilk olarak Weibo platformunda düzenlenen bir yayınla lanse edildi. Çin hükümetinin oyun tarafındaki taleplerini karşılayan oyun, PUBG’nin aksine herhangi bir ceset bulundurmuyor. Bunun haricindeki neredeyse bütün PUBG detaylarını kapsayan oyun grafik tarafında da PUBG ile aynı özellikleri taşıyor.

game for peace

Ayrıca daha önceden PUBG oynayıp yeni PUBG oynamaya başlayacak olan oyuncular, PUBG’deki hesabını olduğu gibi Game for Peace oyununa aktarabilecek. Bu da her iki oyunun aynı ekosistem içerisinde çalıştığının belirtilerinden bir tanesi.

PUBG alternatifi Game for Peace şu anda beta sürümünde ve tam sürüm olarak ne zaman sunulacağı bilinmiyor. Beta testine yapılan bazı yorumlarda oyunun oynanış bakımından PUBG’den tamamen farklı bir oyun olduğu öne sürülüyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER