Kapat

The Walking Dead’in yeni sezonuna tepki!

Anasayfa
Sinema The Walking Dead’in yeni sezonuna tepki!

Merakla beklenen The Walking Dead‘in yedinci sezonu, geçtiğimiz saatlerde Amerika‘da yayınlandı. Ülkemizde de FX üzerinde bugün 21:30‘da yayınlanacak olan dizi, şu an birçok dizi sitesinde Türkçe altyazılı olarak izlenilebilir durumda. Diziyi izleyenler ise bir konuda çok tepkili.

Yeni sezonda diziye kimin veda edeceği büyük bir merak konusu olmuştu. İşte o sır, geçtiğimiz saatlerde aralandı.

Negan, kimi öldürdü?

Geçtiğimiz sezon sonunda Negan‘ın kimi öldüreceği büyük bir merak konusu olmuştu. Bu konu üzerine birçok fikir atıldı ve birçok tartışmalar yaşandı. Hatta çoğu zaman sosyal medya üzerinde bu konu üzerinde bile komik espriler döndü.

Yeni yayınlanan bölümde, Abraham Ford yani Michael Cudlitz, Negan tarafından acımasız bir şekilde öldürülerek diziye veda etti. Bunun yanı sıra dizinin ilk sezonundan beri bizlerle olan ve birçok badireler atlatarak ölmemeyi başaran Glenn Rhee yani Steven Yeun, yine benzer bir şekilde daha acımasız ve vahşice Negan tarafından katledildi.

İşte bu ölümlerin ardından Glenn gibi bir karaktere böyle bir ölümü yakıştıramayan izleyiciler, başta Twitter olmak üzere Facebook ve Ingstagram üzerinden #glenn #abraham hashtagleri ile büyük bir tepki topladı.

Bu durumdan dolayı da dizinin baş senaristi ve yapımcısı olan Robert Kirkman‘a ağır tepkilerle yüklendiler. Kirkman, böylesine büyük bir tepkiyi beklediklerini ancak bu kadar büyük olacağını tahmin etmediğini de dile getirdi.

Dizinin bu bölümünde yaşanılan olayların ise, çizgi romandan alternatif bir bağımsızlığında devam edip, dizinin kaderini belirleyeceğini de belirtti.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER