Kapat

Tinder kullanıcı sayısı açıklandı

Anasayfa
Sosyal Medya Tinder kullanıcı sayısı açıklandı

uygulamasının sahibi Match Group geliri, artan abone ile birlikte ciddi bir büyüm kaydetti. Şirketin toplam çeyrek gelirinin yıllık yüzde 14 artarak 465 milyon dolara ulaştığı . Döviz kuru etkili olmasaydı bu rakam yüzde 18 olacaktı.

Bu durumun en büyük sebebi ise Tinder sayısı artışı gözüküyor. Ancak Match Group’un Match.com, PlentyOfFish, OkCupid ve Hinge gibi servislerin de sahibi olduğunu belirtmemizde fayda var.

İşte Tinder kullanıcı sayısı!

Tinder ilk çeyrekteki sonuçlara göre 4.7 milyon abone sayısına ulaşmış durumda. Bu rakam, geçen çeyrek sonuçlarına göre 384 bin daha fazlayken, geçen yılın sonuçlarına göre 1.3 milyon daha fazla abone kazandığı gözüküyor. Tinder’a gelen kullanıcı ile birlikte Match’in abone sayısı da yüzde 16 artışla 8.6 milyon seviyesine yaklaştı. Yani Tinder kullanıcıları git gide çoğalıyor.

Bu servislerin yanı sıra diğer arkadaşlık servislerinin de son dönemlerde büyük bir artışta olduğu görülüyor. Ve önümüzdeki günlerde Tinder benzeri arkadaşlık platformların daha da çok abone sayısı ve gelir kazanacağı ön görülüyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER