Kapat

Ücretsiz iPhone 7 için adını değiştirdi!

Anasayfa
Mobil Ücretsiz iPhone 7 için adını değiştirdi!

Geçtiğimiz günlerde sizle paylaştığımız bir haberde Ukraynalı bir şirketin ücretsiz iPhone 7 vereceği yayınlamıştık. Öyleki şirket, adını iPhone 7 veren vatandaşlara ücretsiz iPhone 7 verecekti.

Üstünden çok zaman geçmeden bu konuda bir haber daha geldi ve bu habere göre adını iPhone 7 veren ve karşılığında akıllı telefon kazanan kişi açıklandı.

20 yaşındaki Alexander Turin, adını Ukrayna dilinde iPhone 7 (iPhone Sim) olarak değiştirerek ücretsiz iPhone 7 kazandı. Cuma günü telefonunu teslim alan iPhone 7, passportu ve yeni iPhone 7’si ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

iPhone 7’nin kız kardeşi Tatyana Pan’ın olayla ilgili; “İnanılması ve kabul edilmesi zor bir durum ama dünyadaki her insan kendini ifade etmek için farklı bir yol arıyor. Neden böyle olmasın ki?” diye açıklamada bulundu.

Çocuklarının kendisine iPhone 7 demesini istemeyen iPhone 7, çocukları olacağı zaman adını yeniden Alexander Turin değiştireceğini söyledi.

Ukrayna’da iPhone 7 çok pahalı

Ukrayna’da 850 dolarlık fiyat etiketine sahip olan iPhone 7, bu fiyatla bir çok ülkeden daha pahalı.Yeni adıyla iPhone 7, telefonu kazanmak için sadece 2 dolar ücret ödedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER