Kapat

Windows 10’un Büyük Güncellemesi Ekim’de

Anasayfa
Bilgisayar Windows 10’un Büyük Güncellemesi Ekim’de
Windows 10’un bir sonraki büyük güncellemesi Ekim’de

Microsoft, resmi olarak bir sonraki büyük 10 güncellemesini açıkladı. Daha önce kod adı Redstone 5 olan “Windows Güncellemesi” 10 Ekim 2018 tarihinde yayınlanacak. Güncelleme, cihazlar arasında senkronize edilen yeni bir bulut panosu, kullanışlı bir Dosya Gezgini, güncellenmiş bir kırpma aracı, Microsoft Edge’de yeni  geliştirmeler ve Xbox Game Bar’daki performans bilgileri gibi cihazlar için bir dizi yeni özellikler içermekte.

Microsoft’un Ekim ayının sonlarına doğru yayınlayacağı güncellemesini Eylül ayı sonuna kadar tamamlaması bekleniyor ve Ekim başından itibaren düzenli olarak tüketicilere sunulması amaçlanıyor.

Microsoft, Ekim ayındaki güncellemeden sonra, kod adı verilen bir sonraki Windows 10 güncellemesine odaklanmış. Bu güncellemenin Nisan 2019’da gerçekleşmesi bekleniyor ve şirket hangi büyük özelliklerin dahil edileceğini henüz açıklamadı. Temmuz ayı sonlarında 19H1 için testler başladı ve Windows’un 10 Ekim 2018 güncellemesinde yer almayacak olan özelliklerinin bu versiyonda sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER