Kapat

Xbox Live destekli mobil oyunlar açıklandı

Anasayfa
Oyun Xbox Live destekli mobil oyunlar açıklandı

Gameloft ve Microsoft arasındaki işbirliği sonucunda seçili bazı servisine taşınıyor. Gerçekleştirilen işbirliği sonucunda oyuncular, Xbox Live fonksiyonlarına mobil cihazlarından ulaşabilecek. Xbox Live mobil oyunlar da bu işbirliği sonucunda .

Xbox Live destekli mobil oyunlar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Gameloft ve Microsoft işbirliği sonucunda oyunculara yönelik bazı özellikler duyuruldu. Xbox Live hesabına sahip olan oyuncular konsolda olduğu gibi mobilde de Xbox başarımlarının kilidini açabilecek. Xbox sıralama tablosunda yer alan oyuncular aynı zamanda mobil üzerinden arkadaş listelerine de erişebilecek.

İşbirliğini duyuran Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın ardından Gameloft Operasyon Direktörü Baudouin Corman da bazı açıklamalarda bulundu. Xbox Live servisini mobile destekleyecek ilk partnerden biri olan Microsoft, aynı anda konsol, PC ve mobili bir araya getirerek oyuncuların oyun zevkini artırmayı hedefliyor.

Yeni Xbox Live güncellemeleri yalnızca seçili oyunlar için geçerli olacak. Bu seçili oyunların Asphalt 9: Legends, Asphalt 8: Airborne ve Dragon Mani Legends olduğu açıklandı.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER