Kapat

Xiaomi AnTuTu performans testini ele geçirdi!

Anasayfa
Mobil Xiaomi AnTuTu performans testini ele geçirdi!

geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Nisan ayında da en güçlü akıllı telefonlar listesini açıkladı. Başta Mi 9 Explorer olmak üzere ‘nin akıllı telefonları popüler testinde ilk üç sıraya yerleşerek adeta AnTuTu’yu .

Nisan ayının en güçlü telefonları listenin başında daha önce belirttiğimiz gibi Xiaomi Mi 9 Explorer yer alıyor. Bu modeli Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Black Shark 2 oyuncu telefonu geliyor. Her üç telefon Snapdragon 855 işlemciden güç alıyor.

Xiaomi AnTuTu Nisan listesinde ilk üçe yerleşti!

Geçtiğimiz ay listenin başında Meizu 16s yer alıyordu. Buna ek olarak AnTuTu testinden 380 bin puan almayı başaran ( Snapdragon 855 ve F2FS dosya sistemi sayesinde ) ZTE Axon 10 Pro 5G’nin bu listeye dahil edilmediğini belirtmeliyiz.

Oppo Reno 10x zoom, Lenovo Z6 Pro ve nubia Red Magic 3 gibi telefonlar Mayıs ayında yani geçtiğimiz ay piyasaya sürüldü. Bu nedenle önümüzdeki ay yayınlanacak olan AnTuTU Mayıs listesinde bu telefonları görebileceğiz.

Listenin geri kalanında ise vivo iQOO ve iQOO Monster, ZTE nubia Red Magic Mars, Honor View 20, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modelleri yer alıyor.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER