Kapat

Xiaomi Mi Lazer Projeksiyon, 2 Saatte 1,5 Milyon Dolar Ciro Yaptı

Anasayfa
Teknoloji Xiaomi Mi Lazer Projeksiyon, 2 Saatte 1,5 Milyon Dolar Ciro Yaptı

Xiaomi , farklı kategorileri kapsayan ucuz fakat kaliteli teknolojik ürünleri ile tanınan yenilikçi bir teknoloji şirketi. Şirket en son olarak şuana kadar ki en pahalı ürünü olan 9999 Yuan’lık  ( 1,470 $ ) fiyat etiketi ile Mi Laser Projector’u tanıtmıştı  . Evet, şu anda bu ürün Xiaomi’nin en pahalı ürünü ancak diğer projeksiyon cihazlarıyla karşılaştırıldığında,aynı özellikteki diğer ürünlerden daha ekonomik.

4 Temmuz’da satışa sunulan Xiaomi Mi Lazer Xiaomi satış rakamlarıyla şaşırtıyor.1 saat 53 dakika içinde  1,470,609,86 dolarlık satış gelmesi cihazın gördüğü büyük ilgiyi anlatmaya yetiyor.

Xiaomi Mi Lazer Projektör, 25,000 saatlik lazer ömrü ile gelişmiş bir lazer floresan görüntüleme teknolojisi (ALPD 3.0) kullanmakta ve bu da günde 2 saat kullanımla 34 yıla kadar dayanacağı anlamına gelmekte. 4 saate kadar günlük kullanımda da 17 yıl kullanımı garanti etmekte, bu özellikler dayanıklılık ve uzun ömürlülük konusunda yapabileceklerini açıklıyor.

Yeni Lazer projektör, 1920 x 1080p çözünürlük ile en fazla 150 inç görüntüleme kapasitesine sahip.Projektör ayrıca doğrudan ışık kaynağı yayar ve daha fazla göz koruması sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER