Kapat

Xiaomi’den En Küçük (ve en ucuz) Taşınabilir Pil ; ZMI Power Bank Mini

Anasayfa
Teknoloji Xiaomi’den En Küçük (ve en ucuz) Taşınabilir Pil ; ZMI Power Bank Mini

Xiaomi uzun süredir taşınabilir pil üretmekte. Aslında, bir zamanlar ucuz, fakat yüksek kaliteli taşınabilir piller için pazar yaratan şirketti diyebiliriz de. Bu hafta yeni bir ürün tanıtımı daha gerçekleştirdi. Xiaomi, ZMI alt markasıyla, piyasaya ZMI Power Bank Mini harici bir tanıttı. Bu yeni ürün, Xiaomi’nin en küçük harici bataryası olmasıyla da dikkat çekiyor.

ZMI Power Bank Mini pil, boyut açısından tipik AA pil ile aynı büyüklükte. ZMI Power Bank Mini’nin uzunluğu sadece 10.1 cm.Xiaomi, LG’nin güvenli ve etkili olduğu bildirilen yüksek yoğunluklu Li-ion pilleri kullanmakta.Dolayısıyla silindir gövde içinde 3000 mAh kapasiteli tek bir lityum-ion pil bulunmakta.

ZMI Power Bank Mini, USB ve mikro USB bağlantıları sunmakta. Mobil cihazları şarj ederken, pil 5 V’luk bir voltajda 1 A’lik bir akım sağlayabilir.

Buna ek olarak, ZMI Power Bank Mini, diğer harici bataryalarda olduğu gibi bir güç düğmesi ve kalan kapasiteyi izlemenize olanak sağlayan dört LED ile donatılmış.

ZMI Power Bank Mini’nin diğer bir avantajı, kompakt boyutunun yanı sıra fiyatı. Cihazın fiyatı sadece 6 dolar. Bu fiyatlandırma, Tesla’nın akıllı telefonlar için üretmeyi planladığı pilin yaklaşık 45 dolar altında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER