Kapat

Yeni NeoChef LG Smart Inverter Mikrodalga Fırın Tanıtıldı

Anasayfa
Teknoloji Yeni NeoChef LG Smart Inverter Mikrodalga Fırın Tanıtıldı

Benzersiz tasarımı ve akıllı dönüştürücü teknolojisi ile LG’nin yüksek performanslı fırını, kullanım kolaylığı sağlayan birçok özellik sunmakta.

LG Electronics’in LG  modeli , minimalist rötuş tasarımı ile mutfak ve mikrodalga konseptini yeni bir seviyeye taşıyor. En son tasarım trendlerine sahip hem minimalist hem de erişilebilir haliyle mutfaklara üstün bir görüntü katıyor.

NeoChef yönetim sistemi ve basitleştirilmiş arayüz ve hızlandırılmış işlemleriyle zaman tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda, “Anti-Bakteriyel EasyClean”(Anti-bakteriyel kolay temizlik), kullanıcıların daha kolay temizlik yapmasını sağlıyor.

SmartInverter , 300 ile 1.200 watt arasında değişen güç aralıkları kullanarak pişirme veya donma sürecini gerçekleştirerek tüm besin maddelerini, normal fırınlardan daha hızlı pişirebilir.

Ek olarak, NeoChef çikolata ve peynir gibi malzemeleri eritebilir ve önceden var olan özel tariflere göre karıştırabilir. Buharın sağlıklı kavurma özelliği, her öğünün tadını korunmakta ve % 72 daha az yağ ile daha iyi pişirme sağlamakta.

NeoChef ayrıca temizlik ve pişirme işlemini hızlandırmak için birçok özelliğe sahip. ” Anti-Bacterial EasyClean” örtüsü fırının arınma sürecini kolay ve basit hale getirir. Böylece fırın  olduğundan iki kat daha hızlı temizlenebilmekte. Ayrıca fırın, bakterilerin gelişmesini engellemekte ve % 99,99 oranında zararlı bakterileri yok etmekte.

Birçok konfor artırıcı özelliği ile NeoChef, karmaşık gıdaların hazırlanmasını kolaylaştırır.

ONUR BALCI

ONUR BALCI

Teknoloji alanında yazar, çizer, araştırır...
ONUR BALCI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir